Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри постійно займаються профорієнтаційною підготовкою та приймають участь у роботі приймальної комісії університету. Підготовлені та оновлені рекламні буклети, стенди факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем для вступників на перший та старші курси, які містять характеристики спеціальностей, презентацію лабораторій та учбових класів, матеріалами із студентського життя. Відповідна інформація розміщена на сайті Хмельницького національного університету – розділ “Факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем”, де представлена історія створення та розвитку кафедр факультету, професорсько-викладацький склад, напрямки наукової роботи, методичне забезпечення тощо.

Проводиться робота з метою ознайомлення школярів ЗОШ, ліцеїв та гімназій м. Хмельницького та області з напрямками підготовки та умовами прийому до Хмельницького національного університету. Підготовлені та надіслані листи до директорів шкіл, оголошення про прийом до Хмельницького національного університету. Викладачі кафедри постійно відвідують батьківські збори та проводять семінари, лекції, диспути з метою популяризації напрямів підготовки університету в загальноосвітніх школах. До профорієнтаційної роботи залучені студенти та випускники ХНУ за місцем проживання або працевлаштування.

Викладачі кафедри радіоелектронних апаратів і телекомунікацій беруть активну участь у зустрічах з випускниками 11-х класів на «Ярмарці вакансій», що проводиться центром зайнятості м. Хмельницького. Сумісно з районними центрами зайнятості Хмельницької області проводяться «Дні відкритих дверей» серед студентів старших курсів та випускників районів Хмельницької області.

Організована агітаційна робота в Дирекціях Державного підприємства «Новатор»; ВАТ «Темп»; ВАТ «Нева»; ВАТ «Катіон»; ВАТ «Укрелектроапарат»; ВАТ «Електрокабельний завод» (м. Кам’янець – Подільський); ВАТ Укртелеком; ЗАТ «УТЕЛ»; ЗАТ «Агропромтехніка»; операторів зв’язку: Мітел, МТС, Київстар GSM, Хмельницькінфоком; Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр»; Хмельницької філії концерну РРТ; Хмельницького політехнічного коледжу; Центру прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля (м. Дунаєвці) та інших підприємствах з метою повідомлення потенційних абітурієнтів про умови прийому на денну та заочну форми навчання ХНУ. Систематично проводяться «Дні відкритих дверей» ХНУ та організовуються екскурсії школярів для ознайомлення з кафедрами факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.

Для поглиблення співпраці в профорієнтаційній роботі, підписана угода про створення навчально-наукового комплексу між Хмельницьким національним університетом та Славутським обласним спеціалізованим ліцеєм-інтернатом поглибленої підготовки учнів у галузі науки від 01.02.2013 р.